Joined: Jan 09, 2004 Posts: 3967 Location: Amersfoort
Posted: Sun 31-12-2017 11:44 Post subject: Lights-run op vrijdagavond 5 januari
Op vrijdagavond 5 januari organiseer ik in Amersfoort een socialrun (dus niet echt een wedstrijd) door de Amersfoortse binnenstad. Om 20uur in subgroepen een ronde door de binnenstad met erna gratis wat te drinken en te eten.
Meedoen kost €10 en dan ontvang je ook een goodiebag met oa lampjes voor tijdens het hardlopen. Van deze run gaat de opbrengst naar project Wils Weeshuis > een jonge Amersfoortse meid die nu geld inzamelt voor een weeshuis in Nepal waar ze vanaf 15 januari 10 weken lang gaat meehelpen.
Zie www.elkedaghardlopen.nl/lightsrun/
Zou erg leuk zijn als we het maximum van 100 lopers weten te bereiken _________________ Hardlopen kent geen wetten: hardlopers hebben opvattingen.
Loopgek heet in het echt JanWillem zie ook www.loopgek.nl
You cannot post new topics in this forum You cannot reply to topics in this forum You cannot edit your posts in this forum You cannot delete your posts in this forum You cannot vote in polls in this forum