Ik heb ook overgewicht, maar dit soort trainingen geeft het metabolisme een flinke opdoffer, ik durf te wedden dat ik nu nog steeds vet aan het verbranden ben.Rasheed schreef:Ik ben stik-jarloers, Bert!
Ik zit met mijn niet onaanzienlijk overgewicht opgescheept met het idee dat ik 10 km en halve marathons moet lopen. Idée fixe, ik weet het, maar ik zou graag ook eens op de baan lopen dan er alleen op te trainen.
Verder is het gewoon een keus, baanwedstrijden. Het is een hele fijne gemeenschap en het maakt niet uit welk tempo je loopt. Het enige dat je nodig hebt is een wedstrijdlicentie en dat is nog geen twee tientjes bovenop je reguliere lidmaatschap. En dat heb je er snel uit, want baanwedstrijden zijn goedkoper dan wegwedstrijden.
Schudt de schroom van je af! Dance like nobody's watching!